ODPORÚČAME:

naša cena 4,50 €
skladom
naša cena                       
skladom

VÝKUP

Upozornenie!

Z dôvodu obdobia vianočných a novoročných sviatkov a aj súčasných vládnych obmedzení pri riešení ochorenia COVID-19 budem odpovedať na otázky týkajúce sa výkupu kníh a samotné výkupy realizovať od pondelka 11. januára 2021.

 

Chcem knihy predať:

Ak chcete odpredať časť svojich kníh alebo aj celú knižnicu:

  • zašlite nám zoznam ponúkaných kníh  na e-mail kniznakaviaren@gmail.com. V zozname uveďte názov knihy, autora, rok vydania a stav knihy,
  • dobrou pomôckou, ktorá v určitých prípadoch môže nahradiť aj písaný zoznam je odfotenie kníh digitálnym fotoaparátom a zaslanie na uvedený e-mail (nemusí to byť po jednej, ale v nafotených skupinách, alebo v krabici tak, aby bolo vidno chrbáty kníh),
  • vykupujeme knihy čisté a v dobrom stave!
  • Nevykupujeme knihy silné znečistenie, roztrhané, s vypadávajúcimi stranami, zničeným prebalom a pod.

Čo najskôr na Vašu ponuku odpovieme. Taktiež je možné dohodnúť sa na osobnej návšteve na tel. čísle 0908 775 921, alebo prostredníctvom e-mailu kniznakaviaren@gmail.com, kde po prezretí ponúkaných kníh vyhodnotíme, či je možné knihy odkúpiť a za akú sumu. Táto možnosť osobného stretnutia je možná najmä v Bratislave a jej blízkom okolí.

 

Chcem sa kníh zbaviť:

Ak sa z rôznych dôvodov potrebujete rýchlo zbaviť väčšieho množstva kníh, je možné ich aj darovať. V takomto prípade nie je potrebné vytvárať žiadny zoznam kníh, ani ich fotiť a je potrebné zavolať na telefónne číslo 0908 775 921 a dohodnúť si aj takúto rýchlu možnosť zbavenia sa väčšieho množstva kníh. Aj v tomto prípade, ale musí ísť o knihy čisté a v dobrom stave.

NzM5ZT