ODPORÚČAME:

naša cena                       
skladom
naša cena 4,50 €
skladom

» Reklamácia zásielky
Reklamácia zásielky

 

  1. V prípade nespokojnosti s dodaným tovarom je potrebné to okamžite oznámiť na e-mailovú adresu: kniznakaviaren@gmail.com.
  2. Pred reklamovaním tovaru je potrebné si uvedomiť, že tento internetový obchod (antikvariát) ponúka použité knihy a ich stav a miera prípadného poškodenia sú uvedené v časti s popisom produktu. Je potrebné si tento popis dôkladne prečítať!
  3. Tovar je potrebné doručiť do 14 kalendárnych dní na adresu: Juraj Glosík – GL DATA, Kpt. Rašu 5, 84101, Bratislava. Pripojte do balíka aj list s číslom objednávky a kópiou fakúry.
  4. Po prijatí tovaru budete kontaktovaný prostredníctvom e-mailu a bude dohodnutý ďalší postup. Je možná výmena kníh, podľa vlastného výberu alebo aj úplne stornovanie objednávky a vrátenie peňazí.
  5. Tovar neposielajte na dobierku.
  6. Poštovné nevraciame.

 

Upozornenie:

Tovar, ktorý ste zakúpili v tomto internetovom antikvariáte, môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru, podľa Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzových priestorov predávajúceho. Tovar je potrebné do uvedenej lehoty doručiť na adresu: Juraj Glosík – GL DATA, Kpt. Rašu 5, 84101, Bratislava. Pripojte do balíka aj list s číslom objednávky a kópiou fakúry. Tovar neposielajte späť na dobierku.

 

Alternatívne riešenie sporov

Od 1. februára 2016 majú e-shopy novú informačnú povinnosť, ktorá sa týka zverejnenia informácií pre spotrebiteľa o možnosti alternatívneho riešenia sporov pri predaji tovaru na diaľku. Z uvedeného dôvodu upozorňujeme, že prípadné spory medzi Antikvariátom Knižná kaviareň a Kupujúcim je možné riešiť taktiež mimosúdnou cestou. V takomto prípade kupujúci - spotrebiteľ môže kontaktovať subjekt mimosúdneho riešenia sporov, ktorým je napríklad Slovenská obchodná inšpekcia alebo www.sospotrebitelov.sk prípadne spor riešiť prostredníctvom k tomu určenej ODR platformy. Predávajúci však odporúča Kupujúcemu najskôr využiť e-mailový kontakt na antikvariát pre vyriešenie vzniknutej situácie skôr ako bude pristúpené k mimosúdnemu riešeniu sporu. Pre všetky spory platí, že ich hodnota musí dosahovať aspoň 20 eur.

 

MGRkOTBjM