OBCHODNÉ PODMIENKY » Všeobecné obchodné podmienky
Všeobecné obchodné podmienky

 

  1. Objednávanie tovaru je realizované prostredníctvom internetového e-shopu na www.kniznakaviaren.sk .
  2. Spôsob, ako objednať požadovaný tovar, je popísaný v časti AKO NAKUPOVAŤ, ponuka Objednávka.
  3. Predmetom kúpy - tovarom sú použité knihy, keďže ide o antikvariát. Ich stav a miera prípadného poškodenia sú uvedené v časti s popisom produktu. Je potrebné si tento popis dôkladne prečítať.
  4. Odoslaním objednávky súhlasíte s obchodnými podmienkami a tovar si záväzne objednávate. Kópia objednávky je automaticky odoslaná na Váš e-mailový účet. Ako postupovať v situácii, že chcete objednávku stornovať, je popísané v časti OBCHODNÉ PODMIENKY, ponuka Stornovanie objednávky.
  5. Spracovanie prijatej objednávky realizujeme do 5 pracovných dní a odošleme v pondelok až piatok, čiže počas pracovných dní. Odoslanie objednávky potvrdzujeme e-mailom zaslaným na Vašu adresu. Dodacia doba závisí od Slovenskej pošty, ktorá zásielky doručuje v rozpätí od 2 do 7 pracovných dní. Ak Ste ani po tomto čase zásielku nedostali, napíšte na e-mailovú adresu: kniznakaviaren@gmail.com .
  6. Tovar zasielame formou listu/balíka alebo dobierkou. Spôsoby platby a ceny poštovného nájdete v časti OBCHODNÉ PODMIENKY, ponuka Spôsob platby a poštovné.
  7. Ako online internetový antikvariát, bez kamennej predajne osobný odber nevykonávame.
  8. Reklamácia zásielky sa vykonáva len postupom a s podmienkami uvedeným v sekcii OBCHODNÉ PODMIENKY, ponuka Reklamácia zásielky.
ZTk3ODk5N